معرفی بهترین بازی انلاین دونفره هیجان‌انگیز و جالب به همراه لینک دانلود

بازی انلاین دونفره احتمالاً بهترین گزینه‌ایست که برای سپری کردن وقت آزادتان می‌توانید انجام دهید. در واقع حتی در گذشته هم بازی‌های دونفره هواداران زیادی داشتند و همه‌ی ما در مدرسه تنها با یک قلم و خودکار بازی‌های دونفره‌ای مثل نقطه خط و یا x و o انجام می‌دادیم، اما به لطف پیشرفت تکتولوژی، امروز می‌توانیم انواع بازی دونفره اندروید را در گوشیمان داشته باشیم تا در هر زمان آزادی بتوانیم با دوستانمان بازی کنیم و سرگرم شویم و یا حتی با پلیرهایی در سراسر جهان رقابت کنیم.
در این مقاله، تیم ۱۹کالا تعدادی از بهترین بازی های دونفره اندروید را انتخاب و به شما معرفی کرده است. پیشنهاد می‌کنیم این بازی‌ها را روی گوشی‌تان ذخیره داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید از آنها استفاده کنید.
بازی آنلاین دو نفره
در ادامه تعدادی از بازی های انلاین دونفره را معرفی می‌کنیم.
Quiz Of Kings
‏“Quiz Of Kings” یک بازی دونفره آنلاین از راه دور است که اگر از آن دسته افرادی باشبد که تمایل دارند زمان‌های آزادشان را به بازی‌های دو نفره اختصاص دهند، حتماً آن را می‌شناسید.

در این بازی انلاین دونفره شما در مقابل یک پلیر دیگر قرار می‌گیرید و در یک آزمون شرکت می‌کنید. این بازی در عین سرگرم‌کننده و رقابتی بودن، به افزایش اطلاعات عمومی‌تان نیز کمک می‌کند.
شما هم Quiz Of Kings‏ بازی می‌کنید؟ امتیازتان تا به امروز به چه عددی رسیده است؟

Quiz Of Kings‏دانلود از گوگل پلی

Dots and Boxes
“Dots and Boxes” یک بازی آنلاین فکری دو نفره است. برای معرفی این بازی بد نیست سری به گذشته بزنیم. بازی نقطه‌ خط را که به یاد دارید؟ همان بازی قدیمی که برای انجام آن تنها به یک قلم و خودکار نیاز داشتیم و هر زمان آزادی که در مدرسه گیر می‌آوردیم با دوستمان روی یک کاغذ چند نقطه به صورت شطرنجی رسم می‎‌کردیم و با اتصال نقطه‌ها به یکدیگر تلاش می‌کردیم مربع بسازیم. در نهایت هم کسی که موفق به ساخت مربع‌های بیشتری می‌شد برنده‌ی بازی بود.

در این بازی انلاین دونفره اندروید هم می‌توانید دقیقاً همان نقطه-خط قدیمی را انجام دهید و خودتان را محک بزنید و ببینید نسبت به زمان مدرسه مهارتتان تا چه اندازه بهبود یافته است.
در “Dots and Boxes” امکان انتخاب مدهای آفلاین و آنلاین وجود دارد، بعلاوه این امکان وجود دارد که روی یک گوشی هم به صورت نوبتی بازی کنید یا اینکه می‌توانید با دوستتان (و یا یک پلیر تصادفی) به صورت آنلاین وارد بازی شوید و هر شخصی با گوشی خودش بازی کند.
Dots and Boxes یک بازی ساده و در عین حال سرگرم‌کننده و رقابتیست که حتی بدون دسترسی به اینترنت هم می‌توانید آن را انجام دهید.

Dots and Boxesدانلود از گوگل پلی

 
شما با قلم و کاغذ چه بازی‌هایی در مدرسه انجام می‌دادید؟
مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین بازی های اندروید آنلاین گروهی
Shadow Fight Arena – Ninja PvP‏
احتمالاً شما هم “Shadow Fight” ‏را به عنوان یکی از بهترین بازی های انلاین دونفره اندروید که از نظر گرافیکی هم در سطح بسیار خوبی قرار دارد می‌شناسید.

به طور کلی اگر طرفدار سبک اکشن هستید و بعلاوه یک گوشی قدرتمند هم برای بازی در اختیار دارید، Shadow Fight Arena – Ninja PvP‏ جذاب‌ترین بازی دونفره آنلاین است که می‌توانید بیابید، ولی اگر با گوشی‌های میانرده و معمولی بازی می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم سراغ بازی‌هایی که گرافیک و حجم متوسط‌تری دارند بروید.

Shadow Fight Arena – Ninja PvP‏دانلود از گوگل پلی

 
شما کدام یک از بازی های آنلاین دونفره در سبک اکشن را دوست دارید؟
بازی آنلاین دو نفره Dual
یکی از متفاوت‌ترین و جذاب‌ترین بازی های دونفره اندروید “Dual” است که در آن می‌توانید از صفحه‌نمایش گوشی‌ خودتان به گوشی حریف شلیک کنید.

تصور کنید این امکان وجود داد که موبایلتان به یک اسلحه تبدیل شده و شما بتوانید به وسیله‌ی آن به یک گوشی دیگر شلیک کنید. Dual دقیقاً این امکان را برایتان فراهم می‌کند. عملاً برای انجام این بازی شما و دوستتان باید دقیقاً رو‌به‌روی یکدیگر قرار بگیرید و گوشی‌هایتان را با بلوتوث و یا وای فای به هم متصل کنید و real-time به حریفتان شلیک کنید.
گیم‌پلی Dual ساده است، اما به هیچ عنوان نمی‌توان این بازی را آسان خطاب کرد و با وجودی که سریع آن را یاد می‌گیرید، اما برای حرفه‌ای شدن در آن به زمان نیاز دارید. پیشنهاد می‌کنیم حتماً این بازی را با دوستانتان امتحان کنید.
شما کدام بازی های دونفره آنلاین را می‌شناسید که سبک گیم پلی‌شان شبیه به Dual باشد؟

DUALدانلود از گوگل پلی

 
Clash Royale
«کلش رویال» از جمله بازی‌های معروف سوپرسل است که تقریباً همه آن را می‌شناسند.

اگر شما هم تا حدی با این بازی آشنایی داشته باشید، قطعاً می‌دانید که کلش رویال بهترین بازی انلاین دونفره و کارتی است که می‌توانید در آن با افرادی در سر‌تاسر دنیا مبارزه کنید و با حمله به حریفان و خراب کردن برج‌های آنها پیروز شوید و کم‌کم امپراطوری خودتان را بسازید. از همین رو بیش از این به معرفی این بازی آشنا نمی‌پردازیم.

Clash Royale‏دانلود از گوگل پلی

۸ Ball Pool
۸ Ball Pool بهترین بازی انلاین دونفره از راه دور است که در سراسر دنیا هواداران زیادی دارد و تاکنون بیش‌از ۵۰۰ میلیون نفر آن را از در گوگل پلی نصب کرده‌اند.

همان طور که واضح است ۸ Ball Pool یک بازی آنلاین دو نفره بیلیارد است که در آن با توجه به امتیاز و سطحتان می‌توانید با بازیکنانی در سراسر دنیا مسابقه دهید. بعلاوه این بازی حالت آفلاین هم دارد که در آن می‌توانید در یک دستگاه به صورت نوبتی با دوستتان مسابقه دهید.

۸ Ball Pool‏دانلود از گوگل پلی

 
مقاله پیشنهادی: نصب بهترین بازی های گوشی در ژانر های مختلف
Sea Battle 2
“Sea Battle 2” یکی دیگر از بهترین بازیهای انلاین دونفره است که گرافیکی ساده و نوستالژیک دارد.

Sea Battle 2 در سبک استراتژیک است و در آن باید با تجهیزات جنگی متفاوت به مبارزه با حریفتان بروید. بازی هم تا زمانی که یکی از پلیرها بتواند همه‌ی ابزارها و تجهیزات دیگری را نابود کند ادامه دارد.
Sea Battle 2 را هم می‌توانید به صورت نوبتی روی یک دستگاه با دوستتان بازی کنید و یا اینکه به وسیله‌ی بلوتوث گوشی‌هایتان را به هم متصل کنید و هر فردی با گوشی خودش بازی کند؛ ولی با توجه به اینکه یکی از فاکتورهای مهم در این بازی محرمانه بودن گیم پلی شماست، بهترست با یک گوشی آن را بازی نکنید.
البته همانطور که گفتیم Sea Battle 2 از جمله‌ی بازیهای دونفره انلاین است و طبیعتاً امکان فرستادن درخواست پیوستن به بازی برای دوستانتان و همچنین بازی کردن به صورت آنلاین نیز وجود دارد.

Sea Battle 2‏دانلود از گوگل پلی

Crossy Road
“Crossy Road” از جمله بازی‌های جذابیست که احتمالاً شما هم آن در حالت یک نفره را انجام داده‌اید، ولی شاید برایتان جالب باشد بدانید که این بازی حالت دو نفره نیز دارد.

در حالت دو نفره‌ی این بازی صفحه نمایش گوشی به دو قسمت تقسیم شده و شما و دوستتان با هم روی یک دستگاه بازی می‌کنید.

Crossy Road‏دانلود از گوگل پلی

بهترین بازی های دو نفره اندروید
تا به اینجا بازی های دونفره آنلاین اندروید را معرفی کردیم، اما با این حال گاهی پیش می‌آید که به هر دلیلی به اینترنت دسترسی نداریم، ولی دوست داریم با دوستمان بازی کنیم. با وجودی که بیشتر بازی‌هایی که معرفی کردیم را در حالت آفلاین هم می‌توانید انجام دهید، اما در ادامه دو مورد منحصربه‌فرد و جذاب دیگر از بهترین بازی های دو نفره اندروید که امکان دو نفری بازی کردن روی یک گوشی را برای شما فراهم می‌کنند، را معرفی می‌کنیم.
Badland
“Badland”با دیگر عناوینی که در این لیست وجود دارند تا حد زیادی متفاوت است.

در این بازی می‌توانید با دوستتان به رقابت بپردازید و یا اینکه با او همکاری کنید. گرافیک بازی جذاب و متفاوت است و حس حال مرموز بودن فضا را به خوبی القاء می‌کند. در Badland شما کنترل موجودی عجیب را به عهده می‌گیرید و باید او را در جنگلی زیبا و متفاوت هدایت کنید و از موانع عبور دهید تا به پایان هر مرحله برسید. این بازی مراحل متفاوت و جذابی را ارائه می‌دهد که بدون شک از آن لذت خواهید برد.

BADLAND‏دانلود از گوگل پلی

Glow Hockey 2
“Glow Hockey 2” یک بازی قدیمیست که با استایلی جدید در پلتفورم اندروید ظاهر شده است.

فیزیک بازی شباهت زیادی به واقعیت دارد، گیم پلی آن ساده است و پاسخگویی سریعی دارد و به سرعت آن را یاد می‌گیرید، اما برنده شدن در آن چندان کار راحتی نیست. Glow Hockey 2 از جمله‌ بهترین بازی دو نفره اندروید است که می‌توانید آن را در یک دستگاه با دوستتان انجام دهید.

Glow Hockey 2‏دانلود از گوگل پلی

تجربه‌ی بازی‌هایی که معرفی کردیم را داشتید؟ به نظر شما کدام بازی انلاین دونفره موبایل جالب‌ترست؟ تجربیات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید. می‌توانید id خود را در هر بازی که دوست دارید در قسمت کامنت‌ها بنویسید و با دوستان جدیدی در ۱۹کالا آشنا شوید.
The post معرفی بهترین بازی انلاین دونفره هیجان‌انگیز و جالب به همراه لینک دانلود appeared first on تکنولوژی, گوشی موبایل, فضا و نجوم, اپلیکیشن و نرم افزار, بازی کامپیوتری,سلامت و زیبایی و….