نصب مجدد واتساپ بدون پاک شدن اطلاعات با ساده‌ترین روش ممکن

در حال حاضر واتساپ پرطرفدارترین اپلیکیشن پیام‌رسان در میان ایرانیان است و از همین رو ترفندهایی که برای استفاده از آن وجود دارد می‌توانند کاربردهای زیادی داشته باشند. یکی از این ترفندها مربوط به نصب مجدد واتساپ بدون پاک شدن اطلاعات است. ۱۹کالامگ تصمیم گرفته در این مقاله به آن بپردازد.
در ادامه به سوال اگر واتساپ را حذف کنیم و دوباره نصب کنیم پیام ها پاک می‌شود پاسخ خواهیم داد و از آنجایی که ممکن است سوال شما هم باشد به شما می‌گوییم که چگونه بعد از نصب مجدد واتساپ پیام ها را برگردانیم. با ما همراه باشید.
نصب مجدد واتساپ بدون پاک شدن اطلاعات
برای بازیابی اطلاعات واتساپ پس از نصب مجدد کلیدی‌ترین نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید پشتیبان‌گیریست. در صورتی که یک نسخه‌ی پشتیبان از آخرین دیتاها در دست داشته باشید، دیگر هیچ جایی برای نگرانی در مورد نصب واتساپ بدون حذف پیام وجود ندارد.
اگر واتساپ را حذف کنیم و دوباره نصب کنیم، ولی پشتیبان‌گیری را فراموش کرده باشیم، این اپلیکیشن آخرین نسخه‎‌ی پشتیبانی که در دست دارد را مد نظر قرار داده و اطلاعاتش را براساس همین نسخه به روز می‌کند و این امکان وجود دارد که برخی از اطلاعات جدیدتر از بین بروند و در صورتی که هیچ نسخه‌ی پشتیبانی را پیدا نکند، با حذف و نصب واتساپ پیام ها پاک میشود.
در صورتی که می‌خواهید بازیابی پیام های واتساپ پس از نصب مجدد به صورت کامل صورت بگیرد، برای اطمینان باید حتماً قبل از پاک کردن برنامه، به صورت دستی از همه‌ی اطلاعاتتان پشتیبان‌گیری کنید.
برای پشتیبان‌گیری از اطلاعاتتان در واتساپ، این برنامه را باز کنید و وارد قسمت تنظیمات یا setting و پس از آن chats شوید. در این بخش chat backup را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

در گوشی‌های آیفون گزینه‌ای برای تهیه‌ی پشتیبان از ویدئوها به صورت جداگانه نیز وجود داردکه اگر تمایل دارید که از ویدئوهایتان هم پشتیبان‌گیری کنید، باید تاگل این قسمت را بزنید تا سبز شود.

مقاله پیشنهادی: برگرداندن پیام های واتساپ با استفاده از نسخه پشتیبان
در انتها کافیست back up now و یا back up را انتخاب کرده و صبر کنید تا این فرآیند تکمیل شود.
پس از تکمیل فرآیند تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان می‌توانید با خاطری آسوده واتس آپ را پاک کنید. روند برگرداندن پیام های واتساپ بعد از نصب مجدد را در ادامه توضیح می‌دهیم.
شما می‌توانید راهکار دیگری را برای نصب مجدد واتساپ بدون پاک شدن اطلاعات ارائه دهید؟
برای اطلاع از قیمت گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید
چگونه بعد از نصب مجدد واتساپ پیام ها را برگردانیم
اگر از پیام‌هایتان به همان روشی که ذکر کردیم پشتیبانگیری کرده باشید برگرداندن پیامهای واتساپ بعد از نصب مجدد به سادگی امکان‌پذیرست. وارد اپ استور یا فروشگاه گوگل پلی شوید، جدیدترین نسخه‌ی در دسترس واتساپ را پیدا کنید و آن را دانلود و اینستال کنید. در مراحل نصب برنامه، کافیست وقتی پیام زیر را می‌بینید گزینه‌ی restore را انتخاب کنید تا همه‌ی اطلاعاتی که شما قبل از حذف کردن برنامه از آنها پشتیبان‌گیری کرده بودید، بازیابی شوند و محتوایی را از دست ندهید.

امیدواریم اطلاعاتی که در این مقاله در مورد نصب مجدد واتساپ بدون پاک شدن اطلاعات در اختیارتان قرار دادیم برایتان کاربردی واقع شده باشد و بدون هیچ مشکلی بتوانید نصب مجدد واتساپ با اطلاعات قبلی را انجام دهید. نظرات و پیشنهادات خود را در این مورد با ما و دوستانتان در ۱۹کالا به اشتراک بگذارید.
The post نصب مجدد واتساپ بدون پاک شدن اطلاعات با ساده‌ترین روش ممکن appeared first on تکنولوژی, گوشی موبایل, فضا و نجوم, اپلیکیشن و نرم افزار, بازی کامپیوتری,سلامت و زیبایی و….